130.adás: MagTV Magyar Kulturális Magazin

MagTV adások
Typography

December 17-i adásunkban a montreáli Magyarok Nagyasszonya Katolikus Egyházközség templomszentelésének 53.évfordulójára látogatunk el, Szentmihályi Gyula 56-os szemtanúval beszélgetünk a forradalom 60.évfordulója alkalmából, megismerkedünk a torontói Scola Cantorum kórus történetével, és belehallgatunk a kórus karácsonyi koncertjébe és a Szent Erzsébet Magyar Iskola gyermekkórusának előadásába.

A MagTV - Magyar Kulturális Magazin 2016. december 17-i adása

Producer: Kövessy Zsolt

A tartalomból:

1. A montreáli Magyarok Nagyasszonya Katolikus Egyházközség templomszentelésének 53.évfordulója

2. A torontói Scola Cantorum kórus karácsonyi koncertjéből

3. Találkozás Szentmihályi Gyula 56-os szemtanúval

4. A torontói Scola Cantorum kórus története

5. A torontói Szent Erzsébet Magyar Iskola gyermekkórusa énekel a karácsonyi koncerten